free joomla slider module

DEZINFIKUJEME OZONEM!

Dvoupatrový téměř 50m dlouhý Fähnrichův mlýn, jehož historie sahá až do 15 století, nabízí ubytování v sedmnácti 2-5 lůžkových zrekonstruovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením umístěných v prvním a druhém patře, ale i mezipatře.


4 apartmány, které tvoří vždy 2 vzájemně průchozí  místnosti, mají společné sociální  zázemí se sprchou nebo vanou. 2 apartmány se nacházejí v prvním patře a 2 ve druhém patře.  Největší apartmán, který se nachází v prvním patře má vanu, protější apartmán je vybaven sprchovým koutem. Ve druhém patře má jeden apartmán rohovou vanu a protější sprchový kout. K přípravě jídla slouží  jednoduše vybavená  kuchyňka s mikrovlnou troubou, dvouplotýnkovým vařičem, rychlovarnou konvicí a malou ledničkou.

2 nová  studia, s vybaveným kuchyňským koutem a  sociálním zařízením a  se sprchou. Větší studio v přízemí s možností až 5 lůžek má navíc ještě pračku. Menší studio se nachází ve druhém patře a lze v něm ubytovat až 3 osoby.

Všechny apartmány a studia jsou vybavena nádobím na počet ubytovaných osob

Další obytný variabilní prostor o velikosti 90m2  vznikl v podkroví. Slouží k ubytování náročnější klientely nebo novomanželů při svatbách, stříbrných a zlatých svatbách.

Pohodlně ubytujeme autobusové zájezdy, protože celková kapacita lůžek je přes 70.

Samozřejmostí je připojení k internetu přes wifi na všech pokojích a apartmánech.